Jaanika blogi

Kes ja mida siin kirjutab?

Kes ja mida siin kirjutab?

Enesetutvustuseks: nimi on mul Jaanika, aga see ei ütle väga palju. Seega natuke tausta: olen pea kaks aastat töötanud väikeses e-õppe ettevõttes, viimased pool aastat kui e-õppe arendaja. Tegelen e-õppe materjalide haldamise ja loomisega.
Minu parimateks sõpradeks selles töös on Articulate Storyline‘i e-kursuste loomise tarkvara ning arvukad e-õpet käsitlevad blogid, veebiajakirjad ja foorumid.

E-õppest rääkides panevad mu südame kiiremini põksuma sellised teemad nagu õppedisain, tugisüsteemid (performance support) ja autorivahendid (rapid development tools).
Õppimine ongi üks minu hobidest…(traditsioonilises mõttes hobideks on mul Argentina tango, matkamine ja lugemine).

Kui rääkida sotsiaalmeediast, siis kõige rohkem kasutan ilmselt ikkagi Facebooki. Isiklikus elus on sellel väga praktiline põhjus: vahetusüliõpilasena kogunes mulle sinna hulk välismaalastest sõpru, kellega on hea selle kaudu sidet hoida. Ise väga ei postita, kuid sõprade tegemistega on hea kursis püsida. Tööl olen Facebooki postitanud, kui soovin kasutajaid näiteks uuendustest teavitada.
Muud sotsiaalmeediat (blogid, foorumid) loen ma väga palju, kuid jällegi, ise eriti ei postita. See aga kauaks nii ei jää.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.